Společná televizní anténa (STA)

Výstavba, rekonstrukce, opravy

Díky vysoce kvalitní technologii pozemního digitálního televizního vysílání (DVB-T) se opětovně bytové domy vrací k využívání společné televizní antény (STA), která umožňuje příjem více než 30 TV stanic a tím uspokojuje běžné potřeby většiny obyvatel. Tato varianta sledování základních TV programů je stále velice levnou a bezkonkurenční záležitostí vzhledem ke komerčním nabídkám poskytovatelů TV stanic.

Provádíme zaměření signálů, výměnu a renovaci zesilovacích prvků včetně měření a vystavení protokolů o stavu rozvodů a koncových zásuvek. Využíváme kvalitní nízkoútlumové kabeláže a ověřené zařízení v oblasti televizní techniky.

K budování těchto rozvodů využíváme vysoce kvalitní, nízkoútlumové kabeláže a aktivní prvky (zesilovače), které zaručí, že budou nové rozvody poskytovat kvalitní signál v kterémkoliv koncovém bodě.

Pro domácnosti a rodinné domy

Dodáme a odborně nainstalujeme koncové zařízení (SET TOP BOX) pro příjem DVB-T, změříme kvalitu signálu ve Vaši koncové zásuvce, dodáme kvalitní propojovací koaxiální kabel.

Likvidace stárých rozvodů a stožárů

Provádíme likvidace starých STA rozvodů a stožárů, které díky svému stáří a technickému stavu ohrožují střešní krytinu budov a bezpečnost obyvatel domu.