Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV

Kamerové systémy patří k efektivním a moderním způsobům zabezpečení majetku a osob. Doporučujeme instalaci těchto systému všude tam, kde je zapotřebí monitorovat prostory s větším rizikem bezpečnosti, ale také provozy firem, školských zařízení, úřadů a jiných budov pro případné řešení deliktů a sporných situací.

Bytová družstva, společenství vlastníků

Našim zákazníkům z řad bytových družstev a společenství či domácnostem nabízíme řešení v podobě komplexního kamerového systému v digitální nebo analogové variantě v rozlišení FULL HD. Provádíme také montáže kamerových systémů do výtahů. Navrhneme řešení vhodné pro účely zákazníka s ohledem na technické řešení, účelovost a efektivitu.

Firmy, školská zařízení, úřady

Pro firemní zázemí, sklady, provozy, školy a úřady nabízíme montáže kamerových systémů včetně velínů a dohledových center. Dále nabízíme montáže otočných i statických kamer s vysokým rozlišením.

Renovace a údržba

Provádíme také rekonstrukce stávajících kamerových systémů, výměny kamerových jednotek, záznamových zařízení i renovace kabeláží a integraci do jiných systémů.